tel: +48 817565520
pl en ru

Oferta

Osoba kontaktowa

Anna Pawliczuk
tel. 81 756 55 13
fax: 81 756 55 10
kom. 603 556 030
anna.pawliczuk@centro-chem.pl

Katarzyna Kosienkowska
tel. 81 756 55 22
kom. 882 029 143
katarzyna.kosienkowska@centro-chem.pl

Iwona Szczypińska
tel. 81 756 55 02
fax: 81 756 55 10
kom. 607 809 722
iwona@centro-chem.pl

Beata Piszel
tel. 81 756 55 07
fax: 81 756 55 08
kom. 603 038 099
beata.piszel@centro-chem.pl

Alicja Zawadowicz
tel. 81 751 09 78
fax: 81 756 55 10
kom. 607 050 642
alicja.zawadowicz@centro-chem.pl

Joanna Kowalska
tel. 81 756 55 08
kom. 734 217 965
joanna.kowalska@centro-chem.pl

 

 

Sles 27

Inne nazwy: brak

Identyfikator produktu Sles 27
Branże Chemia gospodarcza, Kosmetyka, Surowce A-Z
Surowce chemiczne Substancje A-Z, Pozostałe
Nr CAS 68891-38-3
Nr WE 500-234-8
Postać fizyczna Bezbarwna ciecz
Właściwości fizyczne i chemiczne
Zapach Specyficzny
pH 7,0 – 10,0 (roztwór 5 % w 20°C)
Temperatura topnienia/krzepnięcia ~10°C
Temperatura wrzenia/zakres >100°C
Gęstość względna 1,11 g/cm3 (20°C )
Rozpuszczalność w wodzie Rozpuszczalny