tel: 81 756 55 20
pl en ru cs

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej (UE)

Centro-chem sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Turce koło Lublina zatrudni Młodszego Specjalistę ds. sprzedaży zagranicznej (UE)

Miejsce pracy: Lublin, ul. Mełgiewska 9F

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż surowców chemicznych na terenie UE
  • Negocjowanie cen i warunków współpracy z kontrahentami
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z działem Zakupów
  • Czynne pozyskiwanie nowych klientów na terenie UE
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Dbałość o wysoką jakość usług i wizerunek firmy
  • Monitorowanie rynku z sektora chemicznego

Nasze wymagania:

  • Język angielski zaawansowany (B2/C1) – codzienny kontakt z zagranicznym klientem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki handlowe, lingwistyczne, chemia)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość incoterms
  • Znajomość branży chemicznej

To oferujemy:

  • Możliwość awansu na samodzielnego specjalistę ds. sprzedaży zagranicznej
  • Rozwój poprzez udział w międzynarodowych targach i konferencjach
  • Wsparcie dobrze zorganizowanych działów firmy
  • Praca w nowym biurowcu przy ul. Mełgiewskiej 9F
  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie, która działa na rynku już od 25 lat
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy między 7:00 a 8:00
  • Rozbudowany pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, abonament sportowy, Fundusz Emerytalny, wczasy pod gruszą, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży, paczki świąteczne, firmowa biblioteka, wspólne świętowanie okrągłych urodzin
  • Przyjazną atmosferę – zwracamy się do siebie po imieniu, nie mamy dress code’u, troszczymy się o komfort pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Program rekomendacji pracowników

Rekrutacja:

Weryfikacja CV ➡ Kontakt telefoniczny ➡ I spotkanie rekrutacyjne ➡ Spotkanie uzupełniające ➡ Wybór Kandydata ➡ Podjęcie współpracy

  • Weryfikacja CV: Analizujemy złożone CV, wybierając kandydatów najlepiej dopasowanych do stanowiska.

  • Poznajmy się: Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami

  • I spotkanie rekrutacyjne: rozmowa i spotkanie z Zarządem

  • Spotkanie uzupełniające: wybranych kandydatów zapraszamy na spotkanie uzupełniające i spotkanie z opiekunem, który opowie jak pracuje konkretny dział

  • Wybór Kandydata

  • Podjęcie współpracy

    INFORMACJA ZWROTNA przekazywana jest po każdym etapie naszej rekrutacji ( w formie mailowej, SMS lub telefonicznej ).

Zapraszamy na nasz pokład: rekrutacja@centro-chem.pl

Administratorem danych jest Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Informujemy, że składając aplikacje drogą elektroniczną, jednocześnie akceptuje Pan/Pani poniższą klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce moich danych osobowych na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji.”