tel: +48 817565520
pl en ru

Oferta

Osoba kontaktowa

Anna Pawliczuk
tel. 81 756 55 13
fax: 81 756 55 10
kom. 603 556 030
anna.pawliczuk@centro-chem.pl

Katarzyna Kosienkowska
tel. 81 756 55 22
kom. 882 029 143
katarzyna.kosienkowska@centro-chem.pl

Iwona Szczypińska
tel. 81 756 55 02
fax: 81 756 55 10
kom. 607 809 722
iwona@centro-chem.pl

Beata Piszel
tel. 81 756 55 07
fax: 81 756 55 08
kom. 603 038 099
beata.piszel@centro-chem.pl

Alicja Zawadowicz
tel. 81 751 09 78
fax: 81 756 55 10
kom. 607 050 642
alicja.zawadowicz@centro-chem.pl

Joanna Kowalska
tel. 81 756 55 08
kom. 734 217 965
joanna.kowalska@centro-chem.pl

 

 

Olej silikonowy

Inne nazwy: PDMS

Identyfikator produktu Olej silikonowy
Branże Chemia gospodarcza, Surowce A-Z, Chemia budowlana
Surowce chemiczne Substancje A-Z, Oleje, tłuszcze, woski
Nr CAS 63148-62-9
Wzór chemiczny (C2H6OSi)N
Postać fizyczna Bezbarwna ciecz
Właściwości fizyczne i chemiczne
Zapach Bez zapachu
Gęstość względna 0,96-0,98 g/cm (25°C )
Rozpuszczalność w wodzie Nierozpuszczalny