tel: +48 817565520
pl en ru

Oferta

Osoba kontaktowa

Anna Pawliczuk
tel. 81 756 55 13
fax: 81 756 55 10
kom. 603 556 030
anna.pawliczuk@centro-chem.pl

Katarzyna Kosienkowska
tel. 81 756 55 22
kom. 882 029 143
katarzyna.kosienkowska@centro-chem.pl

Iwona Szczypińska
tel. 81 756 55 02
fax: 81 756 55 10
kom. 607 809 722
iwona@centro-chem.pl

Beata Piszel
tel. 81 756 55 07
fax: 81 756 55 08
kom. 603 038 099
beata.piszel@centro-chem.pl

Alicja Zawadowicz
tel. 81 751 09 78
fax: 81 756 55 10
kom. 607 050 642
alicja.zawadowicz@centro-chem.pl

Joanna Kowalska
tel. 81 756 55 08
kom. 734 217 965
joanna.kowalska@centro-chem.pl

 

 

Kwas jabłkowy

Inne nazwy: Kwas hydroksybursztynowy

Identyfikator produktu Kwas jabłkowy
Branże Chemia gospodarcza, Surowce A-Z, Przemysł farmaceutyczny, Przemysł spożywczy
Surowce chemiczne Kwasy
Nr CAS 6915-15-7
Nr WE 210-514-9
Wzór chemiczny C4H6O5
Masa molowa 292,25 g/mol
Postać fizyczna Biały, krystaliczny proszek
Kod taryfy celnej 29181998
Właściwości fizyczne i chemiczne
Zapach Słaby zapach
pH ~2 (50 g/l, 20°C)
Temperatura topnienia/krzepnięcia 128°C
Temperatura wrzenia/zakres 150°C (rozkład)
Gęstość względna 1,6 g/cm3 (20°C)
Rozpuszczalność w wodzie 500 g/l (25°C)