tel: +48 817565520
pl en ru cs

Specjalista ds. administracyjno-technicznych

Centro chem sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Turce k. Lublina zatrudni pracownika na stanowisko Specjalisty ds. administracyjno-technicznych

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań wynikających z SZJ (System Zarządzania Jakością)
  • Prowadzenie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną
  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości.
  • Nadzorowanie prowadzonych inwestycji przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie bazy danych z firmami budowlanymi, wykonawcami
  • Prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych
  • Wykonywanie przeglądów okresowych stanu technicznego obiektów budowlanych firmy
  • Współpraca z projektantami
  • Przygotowywanie umów w porozumieniu z działem prawnym
  • Wyszukiwanie dostawców mediów (energia, woda, wywóz odpadów płynnych i stałych)

    Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym - warunek konieczny
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych
  • Min. 2-letnie doświadczenie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne

    Oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie, która działa na rynku już od 20 lat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej – żebyś czuł się bezpiecznie i mógł zadbać o zdrowie
  • Program wdrożenia pracownika – żebyś szybko się zaaklimatyzował
  • Dobre towarzystwo i atmosferę życzliwości, dzięki którym chce się wstawać do pracy.

Swoje kandydatury proszę przesłać na adres: rekrutacja@centro-chem.pl

Administratorem danych jest Centro-chem sp. z o.o. sp.k., z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Informujemy, że składając aplikacje drogą elektroniczną, jednocześnie akceptuje Pan/Pani poniższą klauzulę.