tel: +48 817565520
pl en ru

Pracownik magazynu - Turka koło Lublina

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Lublin, Turka (pow. lubelski)

Opis stanowiska:

  • Ręczny rozładunek towarów
  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego
  • Znakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Dbanie o porządek w magazynie.

Oczekujemy:

  • Uprawnień na wózki widłowe UDT- warunek konieczny
  • Gotowości do pracy fizycznej
  • Solidności
  • Uczciwości.

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia.
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną.
  • Dobre wynagrodzenie zawsze na czas.
  • Życzliwą atmosferę w pracy, dbałość o pracownika.
  • Świętowanie okrągłych urodzin, rocznic zatrudnienia; imprezy i wyjazdy firmowe.

Rekrutacja:

jest szybka i prosta.
Wyślij C.V --> oddzwonimy do wybranych Kandydatów --> spotkamy się na rozmowie rekrutacyjnej --> zatrudniamy
Szukamy osób na dłużej. Ze swojej strony staramy się zapewnić warunki, dzięki którym chętnie z nami zostaniesz.
W temacie e-maila napisz nam na jakie stanowisko aplikujesz.

Administratorem danych jest Centro-chem sp. z o.o. sp.k. , z siedzibą w Turce, Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Informujemy, że składając aplikacje drogą elektroniczną, jednocześnie akceptuje Pan/Pani poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centro-chem sp. z o.o. sp.k. , z siedzibą w Turce moich danych osobowych na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji.”